جک سقفی

مشخصات و قیمت جک سقفی

با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه مانند لوله ، پروفیل ، ورق و رنگ نوسان زیادی دارد در حال حاضر امکان درج لیست قیمت جک سقفی نو را در سایت نداریم لطفا برای استعلام قیمت و اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در پایین سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

در حال حاضر انواع جک سقفی به صورت صلیبدار و ساده در گروه صنعتی گروه صنعتی ریحانی تولید می گردد که مشخصات آنها در جدول پایین قرار داده شده است که با مطالعه اون جدول از ابعاد و اندازه جک ها ، ضخامت لوله ها ، کیفیت مواد اولیه و هچنین وزن جک ها مطلع خواهید شد که اطلاعات کلی و ریزی به شما می دهد که در انتخاب بهترین نوع جک با شرایط شما کمک خواهد کرد.

جک ۳٫۵ متری و ۴ متری کاربرد بیشتری دارد و بیشترین فروش ما این دو مدل هستند دوستان زیادی برای اطلاع از قیمت جک سقفی ۴ متری تماس می گیرند .

برای کفراژ بندی های معمولی در اجرای انواع سقف ها اعم از:دال های بتنی و تیرچه بلوک ، می توان از جک های ساختمانی استفاده نمود. این جک ها توان باربری ۱٫۵ تن را دارا می باشند و بصورت استاندارد در ارتفاع ۳٫۵ طراحی و تولید می گردند که بنا به سفارش مشتری در ارتفاعات دیگر نیز قابل تولید است.

در بالای جک ها بنابر نیاز پروژه از سر جکهای Tویا U شکل استفاده می شود.

جک زیر سقفی در انواع سنگین و سبک تولید می گردد. جک های سنگین از لوله های سنگین با ضخامت ۲٫۵ میلی متر و جک های سبک از لوله های سبک با ضخامت ۲ میلی متر تولید می گردد. جک ساختمانی سنگین میزان تحمل بار زیادی نسبت به جک سبک را دارا می باشد.

جک های متوسط از ته جک هایی با لوله ۲٫۵ و قسمت بالایی جک از لوله ۲ میل تولید می گردد.

نباید هیچ موقع از لوله درز دار برای تولید جک سقفی استفاده کرد.

بهترین نوع رزوه برای تولید جک از جنس چدن داکتیل نشکن می باشد.

در ارتفاع بیش از ۴ متر از نظر فنی و ایمنی و همچنین در سقف های دال بتن به جای جک های سقفی استفاده از داربست های مدولار پیشنهاد می گردد.

برای اطلاع از داربست های مدولار پیشنهاد می کنیم مقاله داربست مثلثی و داربست چکشی را مطالعه فرمایید.

رزوه جک سقفی مهمترین قسمت جک است !!!
رزوه جک یا همان پیچ جک مهمترین قسمت جک ساختمانی است این قسمت وظیفه تنظیم ارتفاع جک را دارد و تمامی فشار وارد شده در هنگام بتن ریزی و نگهداری سقف به این قسمت وارد می شود، با کیفیت بودن آن خیلی مهم است چرا که اگر این قسمت از کیفیت بالاتری برخوردار نباشد در هنگام بتن ریزی نمی تواند فشاره وارد شده را تحمل کند و باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

برای مشاهده کیفیت و جزئیات رزوه های تولید شده در گروه صنعتی گروه صنعتی ریحانیبر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیچ جک در طول ۱۷ سانت و ۲۰ سانت تولید می گردد از لحاظ کیفیت تفاوتی باهم ندارند ولی طول آنها متفاوت است معمولا برای جک های صادراتی از رزوه ۲۰ سانتی و جک هایی که در ایران استفاده می شود از رزوه ۱۷ سانتی استفاده می شود .

لازم به ذکر است در کلیه جک های سقفی تولید شده در گروه صنعتی و بازرگانی گروه صنعتی ریحانیاز رزوه های ۲۰ سانتی درجه یک و با کیفیت استفاده می شود.

تمامی تلاش خود را میکنیم تا قیمت جک قالب بندی را پایین تر از جاهای دیگر و با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.

کارخانه جک ساختمانی
وزن جک سقفی:
در جدول پایین مشخصات انواع جک آرماتوربندی که در گروه صنعتی گروه صنعتی ریحانی تولید می گردد درج شده است برای استعلام قیمت انواع جک سقفی با واحد فروش تماس بگیرید.

همانطور که در جدول پایین مشاهده می کنید وزن جک سقفی به ابعاد و اندازه و همچنین ضخامت لوله بستگی دارد .

یکی از سوالاتی که کاربران زیاد میپرسند فاصله جک سقفی است در واقع می خواهند بدانند جک ها را در چه فاصله ای از هم قرار دهند . میزان فاصله جک ها بستگی به ضخامت و سنگینی سقف دارد در حالت معمولی بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر قرار داده می شود که اگر میزان بار وارده زیاد باشد این فاصله کمتر می شود.

در این صفحه عکس جک سقفی تولید شده در کارخانه گروه صنعتی ریحانیقرار داده شده است که مشاهده می کنید.

تولید جک سقفی کوتاه و بلند طبق سفارش در مجموعه گروه صنعتی ریحانیانجام می شود.

جک سقفی چیست؟
جک سقفی یا جک ساختمانی  درواقع همان جک هایی هستند  که برای ثابت نگه داشتن و تحمل میزان باری که سقف ایجاد میکند به کار میروند .هنگامی که سقف ساختمان ساخته میشود نیاز به یک تکیه گاه یا نگه دارنده دارد که مانع از فرو ریختن آن شود.تمامی سقف های ساختمان از جمله طاق ضربی ، تیرچه بلوک ، یونولیت ، وافل و … برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگه دارنده دارند که جک ساختمانی می تواند این کار را  به خوبی انجام دهد. به ويژه در سقف های بتنی نیاز به  جک ساختمانی به شدت احساس می شود.

وزن جک های سقفی
جک ۳٫۵ متری – قسمت پایین ۱٫۵ متر قسمت بالا ۲ متر – مشخصات صلیب ۷۵ CM ضخامت ۲ MM قوطی ۵۰*۳۰MM – رزوه ۲۰ سانتی گام ۶ – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۳٫۴ کیلوگرم
جک ۳٫۵ متری – قسمت پایین ۱٫۵ متر قسمت بالا ۲ متر – ضخامت لوله ۲٫۵ میل – وزن ۱۵٫۳ کیلو گرم
جک ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۴٫۵کیلوگرم
جک ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – ضخامت لوله ۲٫۵ میل – وزن ۱۷ کیلوگرم
جک ۵ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۳ متر – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۷٫۲ کیلوگرم
جک ۵ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۳ متر – ضخامت لوله ۲٫۵ میل – وزن ۲۰٫۵ کیلوگرم
جک عراقی ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – U شکل – ضخامت لوله ۲ میل – رزوه ۲۰ سانتی دسته دار – وزن ۱۲٫۸ کیلوگرم
تولید نیاز به مهارت های زیادی دارد تولید کنندگان نیاز به کارگران و صنعتگران ماهر دارند وگرنه با کارگران نیمه ماهر نمی شود تولید با کیفیت ارائه داد.

ساخت جک سقفی در کارخانه جک ساختمانی گروه صنعتی ریحانیبا بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام و ارائه می گردد جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تولید و فروش جک ساختمانی
جک های سقفی در دو نوع سبک و سنگین تولید می شوند و همانطور که قبلا هم گفتیم  جک های سقفی سنگین نسبت به جک های ساختمانی  سبک از مقاومت و استقامت بیشتری برخوردار هستند علاوه بر این در جک های نوع سنگین لوله های بالایی و پایینی با ضخامت ۲.۵میلی متری به کار می روند در  حالی که در جک های سبک لوله پایینی با ضخامت ۲.۵ میلی متر و لوله بالایی با ضخامت ۲ میلی متر ساخته می شود.

بد نیست بدانید که ارتفاع  استاندارد جک های ساختمانی ۳.۵ متر است و این ارتفاع برای سقف هایی که دارای ارتفاع ۳ متر هستند مناسب است اما برای سقف هایی که داری ارتفاع بیشتری هستند جک سقفی به سفارش خریدار ساخته می شود در نتیجه قیمت جک سفارشی نسبت به جک معمولی بیشتر است .

فروش جک ساختمانی  به دو صورت نو و دست دوم  توسط شرکت ها و فروشندگان مختلف انجام می شود.فروش جک ساختمانی که از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده باشد و همچنین  هیچ  آسیب دیدگی نداشته باشد مشکلی ندارد اما اگر جک ساختمانی  کیفیت خود را از دست داده باشد می تواند مشکلات زیادی برای خریدار به وجود آورد.

قیمت جک سقفی نو
جک ساختمانی
تولید جک ساختمانی یا  جک زیر سقف در گروه صنعتی و بازرگانی گروه صنعتی ریحانیبه صورت مداوم و توسط نیروهای متخصص انجام می گیرد.

کلیه جک ها در ارتفاعات مختلف طبق سفارش تولید می گردد.

کلیه لوله های استفاده شده در جک ها بهترین نوع لوله و بدون درز می باشد.

رزوه استفاده شده در جک های تولید شده از چدن داکتیل(نشکن) و بهترین نوع رزوه می باشد.

جهت اطلاع ازدیگر محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.قالب بتن

برای اطلاع از نحوه خریدوفروش بدون واسطه تجهیزات قالب بندی دست دوم از صفحه قالب فلزی بتن بازدید فرمایید.

کاربرد جک سقفی
جک های سقفی کاربرد های فراوانی دارند و یکی از تجهیزات ضروری در پروژه های عمرانی هستند.جک ساختمانی در تمام  ساختمان سازی ها لازم است و فرقی نمی کند که شما می خواهید یک ساختمان دو طبقه و یا یک برج چندین طبقه بسازید .جک در ساختمان  برای ثابت نگه داشتن و تحمل وزن سقف تا پایان ساخت یک  طبقه استفاده میشود .به طور کلی می توان کاربرد اصلی جک ساختمانی را نگه داشتن سقف به طور موقت دانست.

جک ساختمانی در ضخامت های مختلفی  تولید و ساخته میشود بنابراین توجه داشته باشید اگر نیاز به یک جک سقفی با قدرت تحمل بالایی دارید باید جکی با ضخامت و قطر بالاتری انتخاب کنید.پس قبل از خرید جک ساختمانی باید میزان  وزن و باری که به جک وارد میشود را درنظر بگیرید . نکته دیگری که در هنگام انتخاب و خرید جک ساختمانی باید به آن توجه داشته باشید وزن جک است. جک ها به دو صورت سبک و سنگین ساخته می شوند . همانطور که مشخص است جک های سبک تحمل وزن کمتری دارند در صورتی که جک های سنگین وزن،  فشار بالایی را تحمل می کنند.

جک های ساختمانی قدرت و تحمل  بالایی دارند و می توانند به راحتی وزن و فشار سقف را تحمل کنند اما چیزی که برای جک ساختمانی سقفی از اهمیت ویژه ای  برخوردار است مرغوبیت و کیفیت محصول است چرا که جک باید بتواند فشار سقف را تحمل کند و  در زمین های سست ثابت بماند و  فرو نرود.

توجه به این نکات در  هنگام خرید جک ساختمانی می تواند  بسیار مهم و موثر باشد چرا که انتخاب اشتباه جک ساختمان می تواند خسارات جبران ناپذیری به سازه وارد کند.

جک سقفی
انواع جک سقفی و کاربرد آنها
جک های ساختمانی از ۳ قسمت اصلی به نام نری ،مادگی و رزوه تشکیل شده اند.جک ساختمان دارای انواع مختلفی هستند . شما به راحتی می توانید جک مورد نیاز خود را از بازار تهیه کنید. در ادامه چند نمونه از  این جک ها را به صورت مختصر شرح میدهیم .

اگر در بند های قبلی دیده باشید جکهای سقفی را از لحاظ وزن و همچنین از لحاظ طراحی و اندازه در گروه های مختلفی قرار دادیم که هر کدام از این دسته بندی ها می تواند کاربرد آنها را تحت تاثیر قرار دهد. اما از لحاظ فنی یک دسته بندی دیگری هم وجود دارد که جک های سقفی را در سه گروه کلی قرار می دهد:

جک سقفی صلیب ثابت
این مدل را می‌توان به عنوان ساده ترین و پرمصرف ترین نوع جک در ساخت و ساز معرفی کرد که قسمت صلیب آنها ثابت است و دارای یک رزوه در قسمت میانی هستند تا به کمک آن ارتفاع جک تنظیم شود. پهن بودن قسمت صلیب این جک ها باعث شده که امکان استفاده از آنها در بخش های مختلف سازه وجود داشته باشد و به کمک آن ها فضای بیشتری از تیرچه و سقف پوشش داده شود. البته باید بپذیریم که عدم تحرک در قسمت صلیب و انعطاف پذیری در طراحی باعث شد که در برخی موارد محدودیت داشته باشند.

یکی از ساده ترین و پرمصرف ترین نوع جک در ساختمان سازی جک سقفی  صلیبدار است.در این نوع جک ها قسمت صلیب آن ها ثابت است و رزوه آن در قسمت میانی قرار دارد. به کمک این رزوه می توان ارتفاع جک را تنظیم کرد.از آنجایی که قسمت صلیب این نوع جک ثابت است می توان از آن در تمام بخش های ساختمان استفاده نمود و به کمک آن فضای بیشتری از سقف و تیرچه را پوشش داد.البته این را بدانید که عدم تحرک  و انعطاف پذیری در قسمت صلیب باعث شده  که در برخی موارد محدودیت داشته باشند.

جک سقفی T شکل سیار
در این ابزار ها قسمت صلیبی به صورت متحرک است و به همین دلیل می توان آنها را در زاویه های مختلف چرخاند و منجر به انعطاف پذیری بیشتری نسبت به مدل های قبلی میشود. اگرچه به عقیده برخی از کارشناسان ممکن است این طراحی باعث تضعیف جک در تحمل بار سقف یا سازه های سنگین شود، اما باید بپذیریم که این طراحی به آنها کمک می‌کند که در سازه های مختلف کاربرد داشته باشند و تنوع در کارایی آنها بیشتر باشد. در ضمن قسمت رزوه در قسمت میانی جک سقفی به کار گرفته شده تا امکان تنظیم ارتفاع آن ها وجود داشته باشد.

جک سقفی U شکل عراقی
Jack-Ceiling-2
علاقه مند به صادرات جک عراقی هستید کلیک کنید!!!
جک ساختمانی عراقی در سازه های بتنی با معماری های مختلف قابل استفاده است  این نوع جک  در کشور هایی مثل عراق , افغانستان , تاجیکستان , ترکمنستان , ارمنستان , آذربایجان , ترکیه و … استفاده می شود.

اگر علاقه مند به صادرات جک U شکل به کشور های دیگر هستید برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع جک بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

این نوع طراحی باعث شده که کاربرد آن نسبت به دو مدل قبلی کمتر باشد و تنها در برخی موارد خاص برای نگهداری تیرچه یا نگهداری پل استفاده شود. دهانه نسبتاً کوچک این جکها به شکلی است که می‌تواند بخش کمی از یک سازه را بپوشاند و برای کسانی که به فکر اجرای تیر سقفی هستند بهترین انتخاب است. همانطور که در تصویر می بینید طراحی های مختلفی برای تنظیم ارتفاع این موضوع در نظر گرفته شده تا برای ارتفاعات مختلف امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.

چگونه جکهای سقفی را انتخاب کنیم؟
انتخاب جکهای سقفی همانند انتخاب سایر تجهیزات قالب بندی و بتن ریزی، تابع شرایط ساخت و ساز و محل کاربرد آنهاست. در برخی موارد ما تنها نیاز به نگهداری یک تیکه خاص یا یک آرماتور به عنوان پل داریم و نیازی به استفاده از نمونه های صلیبی و T شکل نداریم. در این جور موارد استفاده از جک های عراقی بهترین انتخاب ممکن است و از لحاظ فضای کاری هم شرایط مناسبی برای ما به وجود می آورد.

اما در برخی موارد ما انتظار داریم که بخش مهمی از سقف با استفاده از جک های سقفی پوشش داده شود. در این صورت به کار بردن نمونه های صلیبی ثابت یا T شکل انتخاب بهتری است و ما را نسبت به هزینه های اجاره و خرید جک بیشتر بی‌نیاز می‌کند. البته باید بپذیریم که وزن و ارتفاع در این انتخاب بسیار مهم است و می‌تواند گزینه‌های ما را تغییر دهد.

سوالی که بیشتر کاربران از ما می پرسند سایز لوله جک سقفی است که باید خدمتتان عرض کنم قسمت پایین جک با لوله نمره ۶ و بالای جک لوله ۵ می باشد که لوله داربست هم می گویند

قیمت قالب و جک ساختمانی
قیمت جک های ساختمانی با توجه به  مرغوبیت و مصالحی که  در ساخت آن استفاده می شود متفاوت است . از طرفی ضخامت ،قطر و همچنین وزن جک ساختمانی می تواند در قیمت تمام شده آن تاثیر گذار باشد بنابراین لازم است باتوجه به نیاز خود ابتدا جک  ساختمانی مناسب را انتخاب  کنید  سپس برای استعلام قیمت و خرید  جک اقدام کنید . در این بخش قیمت جک ساختمان  و قالب بتن را مورد بررسی قرار می دهیم:

جک سقفی

قیمت جک های ساختمان                                                          
با توجه به اینکه جک ساختمان  از اتصالات فلزی و فولادی ساخته می شود قیمت آن مستقیما به قیمت این فلزات بستگی  دارد. از آنجایی که در بازار نوسانات  وجود دارد ثبات مشخصی در قیمت  آن ها وجود ندارد بنابراین شما می توانید  برای استعلام  قیمت جک صلیبی ،قیمت  جک فلزی ساختمان،قیمت جک آرماتور بندی و قیمت جک سقفی عراقی با  فروشنده مورد نظر  خود تماس بگیرید تا از قیمت روزانه آن آگاه شوید.

قیمت جک ساختمانی نو
بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها از جک ساختمانی دست دوم استفاده می کنند.قیمت جک ساختمانی نو به مراتب بیشتر از قیمت جک دست دوم است . اگر قصد خرید جک  ساختمانی نو دارید پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از   قیمت جک ساختمانی نو با یک فروشنده جک ساختمانی  معتبر تماس بگیرید.

خرید اینترنتی جک سقفی در مجموعه گروه صنعتی ریحانیانجام می شود.

گروه صنعتی ریحان یتولید کننده جک سقفی می باشد.